Občianske združenie Malachovská škola združuje rodičov a priateľov školy, ktorých spoločnou snahou je prispieť k jej rozvoju. Od roku 2010 sme zorganizovali viacero úspešných akcií pre deti a brigád, počas ktorých sa podarilo upraviť a doplniť areál školy, opraviť telocvičňu, zrenovovať umyvárku, či prispieť na vybavenie školskej kuchyne.

Financie získavame z 2% daní z príjmov, grantov, sponzorských darov, vstupného z vystúpení detí a podobne. O svojej činnosti pravidelne informujeme v Malachovských novinách (http://www.malachov.sk/52/alachovske_noviny/).

Logo OZ mObčianske združenie Malachovská škola
Banícka 52, 974 05 Malachov
IČO: 42196230
právna forma: občianske združenie
č.účtu: 2920866922/1100, Tatra banka a.s.

Veľmi radi medzi seba prijmeme každého záujemcu, ktorý by s nami chcel spolupracovať. Jednorázové členské je 5 €.

Ľuba Kubišová
Predseda OZ MŠ Malachov