Záujem o MŠ 11.-15.01.2021

Vážení rodičia,

Vzhľadom k súčasnej situácii spojenej s pandémiou ochorenia COVID-19, opatreniami MŠVVaŠ SR a po dohode so zriaďovateľom sa od 11.01.2020 otvárajú materské školy za určitých podmienok. Potrebujeme preto zistiť záujem o materskú školu v termíne 11.-15.01.2021. Žiadame Vás o spätnú väzbu, či Vaše pracovné zaradenie spadá do kritickej infraštruktúry a bude Vaše dieťa navštevovať materskú školu, ale aj oznámenie o tom, že ste si správu prečítali a dieťa ponechávate doma.

Vyjadrenie nám môžete poslať do 07.01.2021 (t. j. štvrtok) do 12:00 hod. prostredníctvom e-mailu materskej školy alebo triednych učiteliek.

• Od 11. januára budú všetky školy pokračovať dištančným spôsobom výučby. Otvorené budú len materské školy pre deti zákonných zástupcov z kritickej infraštruktúry a pre deti rodičov, ktorým povaha práce nedovoľuje pracovať z domu.
  • Od 18. januára budú otvorené materské školy, obnoví sa aj vyučovací proces pre prvý stupeň základných škôl a špeciálne školy.
  • Plošné pretestovanie sa presunulo z pôvodného termínu 8. – 10. januára na 22. – 24. januára 2021.
  • Po ukončení lockdownu od 25. januára budú otvorené materské školy v štandardnom režime ako aj prvý stupeň základných škôl.
V prípade nejasností alebo otázok nám napíšte, alebo kontaktujte vedenie školy.
Veríme, že sa nám spoločne podarí, aby sme sa všetci vrátili do škôl.

Vopred ďakujeme za spoluprácu.
O ďalšom postupe Vás budeme informovať.
kolektív MŠ

Viac informácii nájdete na nasledujúcich webových stránkach:
Plán otvárania škôl

Návrat žiakov do škôl

Základná škola s materskou školou
Banícka 52
974 05 Malachov